15 Model Berbayar Tertinggi 2021

Menjadi model adalah impian bagi banyak orang. Kerana dunia peragaan terkenal sangat kompetitif. Dan jika seseorang bertahan dalam industri ini, itu boleh menjadi salah satu pencapaian terbesar dalam hidup mereka. Dan di bawah ialah senarai beberapa model dengan bayaran tertinggi pada tahun 2021.

1. Kendall Jenner ($40 million)

kendall jenner
Kendall Jenner (instagram.com/kendalljenner)

2. Chrissy Teigen ($39 million)

chrissy teigen
Chrissy Teigen (instagram.com/chrissyteigen)

3. Gisele Bundchen ($35 million)

gisele bundchen
Gisele Bundchen (instagram.com/gisele)

4. Rosie Huntington-Whiteley ($32 million)

rosie huntington-whiteley
Rosie Huntington-Whiteley (instagram.com/rosiehw)

5. Adriana Lima ($31 million)

adriana lima
Adriana Lima (instagram.com/adrianalima)

6. Cara Delevinge ($31 million)

cara delevingne
Cara Delevingne (instagram.com/caradelevingne)

7. Gigi Hadid ($20 million)

gigi hadid
Gigi Hadid (instagram.com/gigihadid)

8. Bella Hadid ($19 million)

bella hadid
Bella Hadid (instagram.com/bellahadid)

9. Joan Smalls ($19 million)

joan smalls
Joan Smalls (instagram.com/joansmalls)

10. Liu Wen ($18 million)

liu wen
Liu Wen (instagram.com/liuwenlw)

11. Candice Swanepoel ($18 million)

candice swanepoel
Candice Swanepoel (instagram.com/angelcandices)

12. Doutzen Kroes ($17 million)

doutzen kroes
Doutzen Kroes (instagram.com/doutzen)

13. Miranda Kerr ($17 million)

miranda kerr
Miranda Kerr (instagram.com/mirandakerr)

14. Alessandra Ambrosio ($16 million)

alessandra ambrosio
Alessandra Ambrosio (instagram.com/alessandraambrosio)

15. Karlie Kloss ($13 million)

karlie kloss
Karlie Kloss (instagram.com/karliekloss)

Tinggalkan Balasan

Alamat e-mel anda tidak akan disiarkan. Medan diperlukan ditanda dengan *

Lana Del Rey's New Album Blue Banisters Previous post Lana Del Rey Melancarkan Album Baru “Blue Banisters”
Attack on Titan Brave Order gameplay pre register Next post Attack on Titan Brave Order gameplay, Pra-daftar sekarang!